karrier
Munkatársainkat keressük az alábbi munkakörökbe:

ÜGYVITELI MUNKATÁRS

Feladatkör: beszerzés/szállításszervezés

Szeretnél részese lenni egy látványos és sikeres értékteremtő munkának? Szívesen dolgoznál egy nemzetközi design-díjakkal elismert, köztéri betonbútorokat tervező és gyártó cégnél?

Ha így van, gyere a VPI Betonhoz!

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület (az iroda és az üzem is itt található)
Belépés: azonnal
Munkaidő: napi 8 vagy 6 óra

Téged keresünk, ha

  • Felsőfokú végzettséged van (legalább BSc.)
  • Rendelkezel 1-2 éves szakmai tapasztalattal adminisztrációs területen
  • Kiválóan kezeled az Office365 programokat, általában ügyesen közlekedsz a neten
  • Kifejezetten gyakorlatias és proaktív vagy, valamint kiváló a műszaki érzéked
  • Pontos és precíz vagy
  • Képes vagy munkádat hatékonyan és (betanulás után) önállóan, határidőre elvégezni
  • Ügyesen kommunikálsz és képes vagy sikeres együttműködésre kollégáinkkal, megrendelőinkkel, beszállítóinkkal
  • Angol nyelven tudsz levelezni, telefonon alapinformációkat adni
  • Szeretnél elköteleződni
  • Nem idegenkedsz (sőt kedveled) az indusztriális design környezetet
  • Érdekel a beton (😊)

FELADATOK

  • Beszerzés: alapanyagellátás biztosítása, az üzem és az iroda működéséhez szükséges anyagok/eszközök/felszerelések beszerzése
  • Ki- és beszállítások szervezése (üzemen belüli előkészítés, megfelelő szállítmányozó/szállítási eszköz kiválasztása, szállítólevelek, EKÁER, átadás-átvételi dokumentáció előkészítése; megrendelt áru átvétele)
  • Gyártásba-adás / projektlapok készítése
  • Bérszámfejtési adatok előkészítése/jelenléti ívek/szabadságok nyilvántartása
  • Üzemi beléptetőrendszer kezelése
  • Munkaidő-nyilvántartás kezelése
  • Egyéb ügyviteli feladatok, hivatalos ügyintézések (mintaoltalmi bejelentések, adatszolgáltatás, építész kamarákkal kapcsolattartás, házipénztár kezelése, postázás)
  • Aktuális projektek adminisztratív támogatása, együttműködés az irodavezetővel

AMIT KÍNÁLUNK

  • bérezés havi nettó 250 000 Ft (8 órás munkaidő esetén)
  • teljes munkaidős vagy 6 órás részmunkaidős állás
  • megbízható, barátságos munkahely

Ha kérdésed van, nyugodtan keress minket a +361 789 79 66 számon!

Jelentkezéshez pedig kérjük, küldd fényképes szakmai önéletrajzodat valamint motivációs leveledet az info@vpi.hu címre!

Jelentkezéseddel elfogadod, hogy adataidat az érvényes jogszabályoknak megfelelően kezeljük.

A részletes adatkezelési szabályunkat honlapunkon olvashatod.

TELJES MUNKAIDŐS GYÁRTÁSI MUNKATÁRS

Szívesen vennél részt menő betonbútorok gyártásában? Szeretnél jó körülmények között dolgozni korrekt fizetésért? Akarod városszerte látni munkád látványos eredményeit?

Gyere dolgozni teljes munkaidőben, fix havi bérért a VPI Betonhoz!
A műhelyben rendezett körülmények várnak, csak bent kell dolgoznod. Zuhanyzó, átöltözési lehetőség, munkaruhapénz van.
8:00-tól 17:00-ig tart a munkaidő, egyórás ebédszünettel.
Kevés a túlóra, a hétvégi munka pedig nagyon ritka, és mindkettőt rendesen megfizetjük.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület
Munkakezdés ideje: megállapodás szerint minél hamarabb

Feladatok:

  • bútor minőségű, részben egyedi betonelemek zsaluinak gyártása betanítással és szakmai irányítással
  • betonbútor-gyártás, további kézműves betonipari feladatok

Elvárások:

  • Legyen valamilyen középfokú végzettséged!
  • Bírd jól a fizikai munkavégzést!
  • Legyen jó műszaki érzéked (esetleg műszaki végzettséged)!
  • Legyél megbízható, precíz és igényes!
  • előny: 1-3 éves asztalos vagy más kézműipari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidő
  • korrekt, fix havi fizetés megegyezés szerint, teljes munkaidős bejelentéssel
  • műhelyben, kulturált körülmények közötti munkavégzés
  • barátságos munkaklíma
  • összetartó, jó csapat

A felvétel menete:

  • személyes elbeszélgetés
  • próbanap: 1 munkanap, 8 óra (fizetéssel)
  • megegyezés esetén azonnali munkakezdés

Jelentkezéshez pedig kérjük, küldd el önéletrajzodat az info@vpi.hu címre!