karrier
Munkatársainkat keressük az alábbi munkakörökbe:

beton bútor gyártási munkatárs

feladata: részvétel a termékek gyártásában, asztalosipari és kézműves betonipari feladatok
munka típusa: speciális szakképzettséget nem igénylő, igényes fizikai munka, teljes munkaidő
helyszín: Budapest, XI. kerület.
amit ajánlunk: korrekt bér, fix munkaidő, jó csapat, teljesítmény alapján prémium
amit kérünk: jó fizikai munkabírás, megbízhatóság, precizitás és igényesség
előny: asztalosipari tapasztalat, “barkács-véna”

pályázati menedzser

feladata: design pályázatfigyelés, pályázati anyagok összeállítása, lebonyolítás, kapcsolattatás
munka típusa: projekt alapú önálló munka (távmunka)
helyszín: önálló távmunka, rendszeres konzultációkkal
amit ajánlunk: projekt alapú bérezés, megállapodás szerint
amit kérünk: angol nyelvtudás, megbízhatóság, szabatos kommunikációs képesség írásban és szóban, design/kulturális érdeklődés, elkötelezettség
előny: pályázatírásban, kulturális menedzsmentben szerzett tapasztalat