/*External portfolio item links open in new tab (+plusz)*/ Skip to main content

KARRIER

Aktuálisan nyitott pozíciók:

Alkalmi gyártási munkatárs

Tanulmányok vagy munkahely mellett keresel kiegészítő álláslehetőséget?
Csatlakozz hozzánk GYÁRTÁSI MUNKATÁRS pozícióba eseti jelleggel.

Mi az az alkalmi gyártási munkatárs?

Az alkalmi gyártási munkatárs alkalmi jelleggel, időszakosan vesz részt a gyártási munkában. Olyankor hívjuk be, amikor a megnövekedett gyártási igényeket a fix létszámmal nem tudjuk teljesíteni.

Ez a pozíció neked való, ha:

  • kiegészítő fizikai munkát keresel tanulmányaid, egyéb munkaköröd mellé
  • nem zavar, ha a munka időszakos vagy eseti
  • bejelentett, tervezhető fizetést és korrekt munkakörülményeket szeretnél

Főbb feladataid az alábbiak lesznek:

  • bútor minőségű betonelemek gyártása
  • gyártási folyamatokban való részvétel
  • asztalosipari feladatok, zsaluépítés
  • betonozás, betonkeverés, mérés
  • javítások, felületvédelem

A gyártóüzemben egy barátságos, fiatalos csapat vár Rád.
Munkaidő: hétfőtől péntekig 8:00-17:00; ebédidő: 12:00-13:00
Fizetés: órabér alapú kifizetés

Amennyiben rendelkezel középfokú végzettséggel, néhány éves munkatapasztalattal, jó fizikai erőnléttel és igényesen dolgozol, várjuk a jelentkezésed.

Elérhetőségünk: allas@vpi.hu; +3670/457-71-19

Gyakornoki program

Ha legalább 2 éve folytatod tanulmányaidat formatervező vagy design szakon és aktív vagy passzív hallgatói jogviszonyod van Magyarországon vagy külföldön, jelentkezz hozzánk gyakornoknak!
Tovább>>